280

Ruim 270 zzp’ ers vonden maandagavond de weg naar Tata Steel waar het zzp-event Succesvol zzp’en werd gehouden, georganiseerd door KvK en Rabobank IJmond. Een avond met lezingen, workshops en twee keynotesprekers die hoogte- en dieptepunten afwisselen. Een blog/column met sfeerexpressie.

De parkeerplaats achter de Wenckebachweg staat vol, een touringcar van Jan de Wit rijdt af en aan van station Beverwijk om de nieuwsgierige zzp’ ers naar de plaats van bestemming te brengen.

In de zaal wordt op twee schermen, zo groot als het scorebord in de Johan Cruijff Arena, de informatie getoond.

Hoofd interne communicatie van Tata Steel Hank Poot zegt nog nooit zoveel energie te zijn tegengekomen op de maandagavond. ,,Samenwerken wordt steeds belangrijker”, zegt hij. ,,En waarde creëren. Zzp’ ers en ook een groot concern als Tata Steel kunnen het niet meer alleen doen. Wellicht dat er straks dan ook een joint venture komt met een Duits bedrijf….”

Flexibele zzp’er

Dennis Straat van de gemeente Zaanstad geeft aan dat bedrijven anno 2017 flexibiliteit zoeken. En die biedt de zzp’ er. Daarnaast zoeken de twintigers van nu ook steeds meer flexibel werk. ,,Als gemeente maken we niet alleen graag gebruik van de kennis van de zzp’ er, maar als je als zzp’ er dan ook nog een goed netwerk hebt, dan is dat een pré.”

 

IJmuidenaar Henk Jan Hoekstra is samen met zijn partner Evelien Vreman op het event afgekomen. Hoekstra leerde op het Ichthus College in IJmuiden de Duitse woorden waarna de derde naamval volgt – mit, nach, bei, seit, von zu, uit zijn hoofd, maar bleek in de praktijk véél handiger met zijn handen.

Samen met zijn broer Piet reorganiseert hij onder de naam De Keukenvernieuwers in een straal van 95 kilometer rond de IJmond bestaande keukens of plaatst hij nieuwe keukens-op maat. ,,Ik zit al tot en met maart volgeboekt”, zegt hij. Zijn partner Evelien Vreman is eigenaar van de Kennemerloopfiets.

Samen luisteren zij naar Femke Hogema, die anno 2017 het evangelie van iemand anders, Profit First, verkondigt. Een succesvolle onderneemster die inspeelt op de angst van vele zzp’ ers – het niet hebben van genoeg geld of het niet kunnen managen van geld.

De NLP-mastercoach heeft het niet over passie voor je vak of het verlenen van service aan de klant, maar presenteert op Amerikaanse wijze een model dat uitgaat van eerst aan je winst denken. ,Je mag een geldwolf zijn,” zegt ze.

Zelf gaat het de auteur van meerdere boeken financieel voor de wind. Ze showt de diamant die om haar hals hangt, heeft het over de vakantie naar Disneyworld Parijs.

Allemaal bereikt door hard werken en het hanteren van verschillende potjes voor uitgaven. Welke zzp’ er wil niet ook zo succesvol zijn……

 

Succesvol zzp-event met KvK en Rabobank IJmond bij Tata Steel

Wet van Parkinson

Hogema hanteert de Wet van Parkinson, iedereen benut de beschikbare ruimte die hij heeft. De zzp’er geeft vaak uit wat beschikbaar is en krijgt dan later nog te maken met de te betalen belasting.

Ze adviseert de zzp’ er om VIER! bankrekeningen te openen.

  • Eën voor de winst,
  • eén voor zijn salaris -lees, privéopname,
  • eén voor belastingen,
  • en eén voor kosten…..

Het verhaal zorgt voor interesse, maar ook voor een zucht én een glimlach op het gezicht van menige zzp’ er. De uitvoering van het theoretisch uitstekende boek, is in de praktijk niet voor iedereen hanteerbaar.

Het model is wellicht handig voor de zzp’ er die absoluut geen structuur en overzicht heeft, maar als het gros van de zzp’ ers zich bewust is dat hij gemiddeld zo’n vijftig procent van de omzet niet uitgeeft, maar beschikbaar houdt voor de BTW en Inkomstenbelasting, dan is-ie al bewust bekwaam en zal hij/zij het later ook onbewust kunnen toepassen.

 

Succesvol zzp-event met KvK en Rabobank IJmond bij Tata Steel

Brainstormen op Succesvol zzp-event met KvK en Rabobank IJmond

De tweede keynote spreker Erik Peekel noemt zichzelf de superbrainstormer en zorgt dat de zzp’ er in beweging én in contact komt met de andere zzp’ ers De oneven rijen draaien zich om en beginnen een gesprek met hun achterburen. Peekel begrijpt de essentie van het ondernemen, zorg dat je verhaal onthouden wordt.

Hij is een storyteller en weet dat het verhaal dat fotograaf Michel Mulder vertelt over zijn driedaagse verblijf voor een fotoshoot in een onderzeeër blijft hangen, omdat het bijzonder is. Peekel vraagt om je buurman tips te geven om ‘ handel’  binnen te halen . ‘ Ga uit eten met je toekomstige klant’ en ‘ Geef wat gratis weg’, zijn de meest gehoorde adviezen.

Na de lezingen kunnen de zzp’ ers kiezen uit twee van de zeven workshops. Geldzaken voor de zzp’ers door Julia Foekema, het Business Model Canvas van de Rabobank IJmond en Durf te vragen van de KvK en gepresenteerd door Angèle Magré.

Crowdfunding voor de zzp’ er op zzp-event met KvK en Rabobank

Bij Geldzaken voor de zzp’ers geven twee adviseurs van de NOAB extra informatie over hoe je als zzp’ er aan geld kan komen, waaronder crowdfunding en wat goede online boekhoudsoftware is voor de zzp’ er. De jonge en oudere zzp’ er luistert aandachtig. Ook de 62 jarige oud voetbalprof Joop Böckling is aanwezig bij één van de lezingen.ff

De spits die met HFC Haarlem in 1981 meedeed in De Meer toenfJohan Cruijff zijn rentree maakte bij Ajax en zag dat Cruijff met een fenomenale boogbal doelman Edward Metgod passeerde, is één van de oudere zzp’ ers die zich ook blijft doorontwikkelen.

https://www.youtube.com/watch?v=YlFmSVgDkpc

 

Zeer goeie ervaring gehad met deze boekhouders. Groetjes Ferdi
Ferdi BikeCenter
Goeie boekhouder. Altijd bereikbaar.Denkt snel mee in oplossingen.Heeft mij... in het begin heel wat ellende bespaard!Lees meer
Sancder Vos
Peter werkt accuraat en is vakkundig.
Ron Kanon
Goede dagPeter Brink is 100% te vertrouwenEen aanrader dus.Peter is al... 2jaar mijnBoekhouder en ben zeer tevredenFacturen boekhoudingLees meer
Michael Martin Colombo
Peter Brink denkt mee, reageert snel en is betrouwbaar. Hij is goed... geinformeerd over nieuwe regelingen/besluiten voor ZZP'ers. We werken al jaren met ZZP Boekhouder.Lees meer
Karin Frenay (Karin Frenay Artworks)
Ik René Mulder van Mulder Security zit nu vanaf 2015 bij Peter en kan niet... anders zeggen dat ik zeer tevreden ben als ik vragen heb gaat hij er gelijk mee aan de slag en komt ook met de juiste oplossingen en antwoorden helemaal topPeter is een aanrader voor een iederLees meer
Rene Mulder
I am very happy with Peter's work and all his help in the last 3 years. We had... a few complicated issues, but he always helped out to sort out the necessary documents, including reports and balances for mortgage request.Lees meer
Zoltán Pásztor
Zeer tevreden met de service van Peter. Hij heeft mij heel goed geholpen!
Kiki von Meijenfeldt
Ik laat al bijna vier jaar mijn boekhouding doen door Peter. Altijd een... prettige ervaring geweest.Peter is goed georganiseerd, betrouwbaar en snel met antwoorden. Wat ook fijn is dat hij goed en duidelijk dingen kan uitleggen die ik niet begrijp. Hij neemt de tijd om je te helpen, ook als dat wat extra werk betekent. En in mijn ervaring is Peter heel accuraat in zijn werk. Daarom mag hij mij tot een van zijn trouwe klanten rekenen.Lees meer
Lovely Uhlenbeek
Gedegen geadviseerd en snel doorverwezen
petra maas
Ik ben al sinds 2010 klant bij Zzp-boekhouder/Peter. Naar alle... tevredenheid.Het is een verademing om iemand te hebben die altijd bereid is met je mee te denken en je daarbij niet het gevoel geeft dat je ‘domme’ vragen stelt. Dat heb ik helaas wel eens anders meegemaakt.Net als veel andere kleine ondernemers, zijn financien nou niet bepaald mijn hobby en dan is het prettig om iemand te hebben die je daarbij helpt en een beetje flexibel is. Dat Peter een vast bedrag rekent, is daarbij prettig overzichtelijk. Altijd snel bereikbaar en niet te beroerd om als nodig net een stap harder te lopen. Echt een aanrader!Lees meer
Linda Metman
Peter is bereikbaar, snel en zeer behulpzaam. Nadat ik hem voorstelde waarmee... ik hulp nodig had heeft hij mij voorzien van zakelijk advies en hulp gegeven exact waar ik het nodig had. Ik ben erg tevreden en beveel Peter dan ook absoluut aan!Lees meer
Marc Smeets
Peter heeft mij geholpen met een aantal boekhoudkundige probleempjes waar ik... zelf niet uit kwam, Peter is heel direct en duidelijk.Een vakman!!!Lees meer
barry schouten
I’m very satisfied to do my administration with Peter. I recommend! It’s easy... to get contact with Peter in English.Lees meer
Katarzyna Konieczna
Als architectenbureau zijn we geen makkelijke klant voor een boekhouder. Ons... hoofddoel is niet direct het ondernemerschap. Onze focus ligt op mooie dingen maken. Ondertussen zitten we al jaren bij Peter Brink. Hij is een heel goed vakmens die voor ons naast de vaste boekhouding zelfs prognoses maakt en liquiditeitsbegrotingen opstelt. Maar vooral waarderen wij zijn menselijke kant. Hij kan zich heel goed inleven in onze situatie en denkt altijd met ons mee. Top boekhouder!Lees meer
Ruud Visser
Im very happy to do my administration with Peter. Always Professional and... helpfull!Lees meer
Damian Rydel
Als ZZP’er zocht ik naar een goede, betrouwbare en betaalbare boekhouder. Ik... ben bedrijfsmatig met hele andere dingen bezig en ik heb weinig of geen aandacht voor mijn boekhouding. En ook geen zin in.Gekregen waar ik naar op zoek was. Iemand die mij persoonlijk kan adviseren bij vragen en mijn aangifte inkomstenbelasting en jaarrekening wil verzorgen. En dat doet hij goed: degelijk advies en overzichtelijke stukken. Op mijn vragen werd binnen 24 uur gereageerd. Snelle service dus, uitstekend geholpen. Vakman.Daarom heel erg blij met Peter.Lees meer
mark sluiter
Goed bereikbaar. Heldere communicatie. Geen gedoe. Een aanrader!
Martin Faas
I'm very happy I found Peter (ZZP Boekhouder). He is very experienced about... freelancer accounting and always gives me great advice about my business, expenses and invoicing. Can only recommend his service!Lees meer
Szonja Kisgergely
Super snel en duidelijk geholpen!
natalie bogtman
Ik werk nu ruim 3 jaar met Peter als boekhouder. Prima boekhouder. To the... point. Altijd bereikbaar en vrijwel direct antwoord op vragen. Dat is heel fijn.Lees meer
Reggae Agenda.NL
Zeer kundig, super vriendelijk, service gericht en betrouwbaar. Inmiddels al... vele jaren een goede partner.Lees meer
Boudewijn En Roekshane Pool
Peter, is pragmatisch deskundig en zeer toegankelijk. Goed bereikbaar met een... snelle reactietijd. Zeer tevredenLees meer
Robert van de Velde
Peter doet al aantal jaren mijn boekhouding. Hij denkt met je me mee en komt... met informatie die betrekking heeft op je eigen branche of persoonlijke omstandigheden.Lees meer
Jeannette Huiberts
Peter is praktisch, snel en deskundig. Verstaat zijn vak en komt met... besparende tips. En wat me extra aanspreekt is dat hij echt geïnteresseerd is in mijn vakgebied (coaching / persoonlijke ontwikkeling).Lees meer
Jules Frenay
Peter staat altijd klaar met raad & daad. Snelle reactie prijs... kwaliteitsverhouding top!!Lees meer
Judica Verbaas
Peter is very good in His profesion. Always answering or calling back very... soon. . Always looking for the best solutions and His English is also good. Im very happy to have my documents in his hands!!!!Greetings KamilLees meer
Kamil Magdzinski
Peter heeft mij enorm geholpen met mijn bedrijf en begeleid in het nemen van... juiste beslissingen aangaande bedrijfsinvesteringen. Heel fijn dat hij ook in de avonduren bereikbaar is !!!Lees meer
Maravilha Maastricht
Kan niets anders zeggen dan dat ik zeer tevreden ben. Het is een prettig idee... wanneer een professional met je meekijkt en waar nodig aan de bel trekt of tips geeft. Een goede boekhouder neemt je een aantal zaken uit handen. Dat geeft rust. Daarnaast is ZZP-boekhouder scherp geprijsd. Ook niet onbelangrijk. Top service!Lees meer
W Equirk
Waar ik behoefte aan heb is een vraagbaak. Een plek waar in vragen kan stellen... en kan sparren. Een service die betrouwbaar is en goed werk levert. Dat heb ik gevonden. Ik weet vooraf precies wat de kosten zijn en wanneer ik vragen heb, kan ik altijd bellen. Ik ben zeer tevreden.Lees meer
Pin 12
Vooral op de hoogte van actuele wijzigingen in het zwalkenede overheidsbeleid.... VAR, Modelovereenkomsten etc. Denkt mee!Lees meer
Vincent van Witteloostuyn
Zit nu 2 jaar bij Peter en het bevalt goed. Hij is goed bereikbaar, zegt waar... het op staat en handelt snel. Hij denkt goed mee voor mij als ZZP'er. Zijn eigenzinnigheid kan ik waarderen en komt ook ten goede van mijn bedrijf. Ik kan Peter "ZZP Boekhouder" zeker aanraden!Lees meer
Gideon Biegstraaten
Vanaf het moment dat ik ZZP-er werd, werk ik samen met Peter. Hij reageert... snel op mijn vragen en is heel nauwkeurig. En dit voor een scherpe prijs!Lees meer
Nikolett Törteli
ZZP Boekhouder, de naam omschrijft alles waar hij voor staat. Een uitstekende... boekhouder voor een zzp´er. Snel en volledig. Een aanrader!Lees meer
Remco van der Linden
Goed bereikbaar- letterlijk én figuurlijk, professional- haalt het beste voor... jou uit je boekhouding, denkt in mogelijkheden, eigenzinnig- past goed bij een zzp-er :). Nog niet gebeld? Zou ik wel doen!Lees meer
Esther Hooijmaijers
goede, snelle service!
Vincent Vonk
Altijd snel reactie op vragen en dus goed bereikbaar!
Wicky Bakker-van Zelst
Ik werk al jaren samen met Peter van ZZP Boekhouder en ben zeer tevreden. Wat... ik vooral prettig vind is dat ik altijd terecht kan voor vragen. Een mailtje of een telefoontje en ik krijg meteen antwoord, zelfs in het weekend. Ik vind de service ook heel compleet. Al met al een aanrader voor iedere zelfstandige!Lees meer
Dave van Deudekom
js_loader

Pin It on Pinterest