Bij betalingen op postgiro 244 55 88 van de Belastingdienst bent u binnenkort verplicht het betalingskenmerk te vermelden, weet zzp boekhouder.
Zonder kenmerk worden betalingen binnenkort niet meer verwerkt. Dit heeft tot gevolg dat uw betaling uiteindelijk te laat is. Daarom is het van groot belang om het kenmerk belastingdienst te vermelden.

Zoekhulp betalingskenmerk
Bij de Belastingdienst vindt u de omrekenmodule van de Belastingdienst. Deze link kunt u gebruiken wanneer u niet meer weet welk belastingdienst betalingskenmerk bij welk aangifte- of aanslagnummer hoort.
[banner02]
Tip
Vergeet niet bij betalingen op postgiro 244 55 88 van de Belastingdienst het kenmerk te vermelden. Bent u deze kwijt, dan is deze te achterhalen via de omrekenmodule – zoeken- op de site van de Belastingdienst.